KURUMSAL

GENTES ŞİRKETLER GRUBU KATALOĞU

Gentes Şirketler Grubu ve yurtiçi ve yurtdışında yürütülen projeler hakkında detaylı açıklamalar içeren kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

TANITIM VİDEOSU

Gentes Şirketler Grubu tanıtım videosunu izlemek için tıklayınız.

GENTES Şirketler Grubu

Gentes A.Ş. esnek yapısı, farklı inşaat üretim teknolojilerini çok hızlı özümseyip, başarı ile uygulayabilmesi yönleri ile Türk İnşaat Sektörünün güçlü firmalarındandır.

 • Gentes Yapı ve Endüstri Tesisleri Ticaret Ltd. Şti. / TÜRKİYE
  Genç ve dinamik kadrosuyla Türk İnşaat Sektöründe yükselen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışındaki alt yapı, üst yapı inşaatları ile sanayi sektörüne yönelik projeleri başarı ile tamamlamaktadır.
  Şirket sitesini ziyaret etmek için tıklayınız »
 • Rg İnşaat Müh. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. / TÜRKİYE
  Yurtdışında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Rg İnşaat, özellikle Rusya Federasyonu ve Türki Cumhuriyetlerde birçok üst yapı, alt yapı ve yatırım projelerinde kaliteli ve başarılı işlere imza atmış olup, Gentes Grubu'nun gelecek vaat eden firmalarındandır.
  Şirket sitesini ziyaret etmek için tıklayınız »
 • AL - ANTAR / Tripoli - LİBYA
  Değişen ve gelişen Libya’daki Alt yapı ve üst yapı inşaatlarında, sanayi sektörüne yönelik inşaatlarda faaliyet göstermek amacıyla kurulan şirketimiz, tecrübe ve bilgi birikimini yaptığı projelere yansıtmaktadır.
  Şirket sitesini ziyaret etmek için tıklayınız »
 • Gentes İnşaat Ltd. Şti. / Erbil - K.IRAK
  Kuzey Irak’ın yeniden yapılanma sürecinde yer almak amacıyla; özellikle alt yapı ve üst yapı inşaatları ile sanayii sektörüne yönelik inşaatlarda faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.
  Şirket sitesini ziyaret etmek için tıklayınız »
 • Gentes Yapı ve Endüstri Tesisleri Ticaret Ltd. Şti. Irak Temsilciliği / Bağdat - IRAK
  Türkiye de ve yurt dışında başarılı işlere imza atarak ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Gentes Yapı ve End. Tes. Ltd. Şti, Irakta temsilcilik açarak özellikle alt yapı ve üst yapı inşaatları ile sanayii sektörüne yönelik inşaatlarda faaliyet göstermektedir.
  Şirket sitesini ziyaret etmek için tıklayınız »