GENTES YAPI VE ENDÜSTRİ TESİSLERİ TİCARET LTD. ŞTİ. - İstanbul/TÜRKİYE

Genç ve dinamik kadrosuyla Türk İnşaat Sektöründe yükselen firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesi ile yurtiçi ve yurtdışındaki alt yapı, üst yapı inşaatları ile sanayi sektörüne yönelik Uluslararası projeleri başarı ile tamamlamaktadır

GENTES CONSTRUCTION LTD. - Moskova/RUSYA FEDERASYONU

Yurtdışında ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Gentes Construction Ltd. özellikle Rusya Federasyonu ve Türki Cumhuriyetlerde birçok üst yapı, alt yapı ve yatırım projelerinde kaliteli ve başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

SARL GENTES LTD. - Alger/CEZAYİR

Kuzey Afrika bölgesindeki ülkelerde ve özellikle Cezayir’de birçok otel projeleri, Askeri ve Sivil eğitim alanları, üst yapı inşaatları, alt yapı çalışmaları ve yatırım projelerinde kaliteli ve başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

GENTES YAPI VE ENDÜSTRİ TESİSLERİ TİCARET LTD. ŞTİ ASTANA ŞUBESİ - Astana/KAZAKİSTAN

Türkiye de ve yurt dışında başarılı işlere imza atarak ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Gentes Yapı ve End. Tes. Ltd. Şti, Kazakistan Astana Şubesini açarak özellikle alt yapı ve üst yapı inşaatları ile sanayii sektörüne yönelik inşaatlarda faaliyet göstermektedir.

GENTES YAPI VE ENDÜSTRİ TESİSLERİ TİCARET LTD. ŞTİ BAKÜ ŞUBESİ - Bakü /AZERBAYCAN

Türkiye de ve yurt dışında başarılı işlere imza atarak ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Gentes Yapı ve End. Tes. Ltd. Şti, alt yapı ve üst yapı inşaatları ile sanayii sektörüne yönelik inşaatlarda faaliyet göstermek amacıyla Azerbaycan Bakü Şubesini açmış olup başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

GENTES İNŞAAT LTD. ŞTİ. - Erbil/KUZEY IRAK

Kuzey Irak’ın yeniden yapılanma sürecinde yer almak amacıyla; özellikle alt yapı ve üst yapı inşaatları ile sanayii sektörüne yönelik inşaatlarda faaliyet göstermek amacıyla kurulan şirketimiz tecrübe ve bilgi birikimini yaptığı projelere yansıtmaktadır

GENTES YAPI VE ENDÜSTRİ TESİSLERİ TİCARET LTD. ŞTİ IRAK TEMSİLCİLİĞİ - Bağdat/IRAK

Türkiye de ve yurt dışında başarılı işlere imza atarak ülkemizi en iyi şekilde temsil eden Gentes Yapı ve End. Tes. Ltd. Şti, Irakta temsilcilik açarak özellikle alt yapı ve üst yapı inşaatları ile sanayii sektörüne yönelik inşaatlarda faaliyet göstermektedir.

GENTES MALBO S.A. Malabo / Ekvator Ginesi

Afrika bölgesindeki Ekvator Ginesi’nde alt yapı ve üst yapı inşaatları kapsamında özellikle Sağlık projeleri, spor tesisleri, kültür ve eğitim alanları projelerinde faaliyet göstermek amacıyla kurulmuş olup başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

AL - ANTAR GAYRİMENKUL YATIRIM ORTAKLIĞI - Tripoli/LİBYA

Değişen ve gelişen Libya’daki Alt yapı ve üst yapı inşaatlarında, sanayi sektörüne yönelik inşaatlarda faaliyet göstermek amacıyla kurulan şirketimiz, tecrübe ve bilgi birikimini yaptığı projelere yansıtmaktadır.